Den pro férový život

Den pro férový život v Rychvaldu

je pro mne výzvou předvést na této zajímavé a stále populárnější akci výběr ze svých patchworkových výrobků. Hostem zde budu už podruhé a mohu říci, že při přečtení programu a akcí, které budou tento den doprovázet, jsem poctěna, že mne pořadatelé oslovili znovu a těším se, že si prohlédnu i výrobky ostatních vystavovatelů.

Z textilních výrobků letos nabídnu víc drobností, které jsou nejen praktické, ale i hezké: obaly na papírové kapesníky (kdo nechce šustět neustále papírem, ve kterém jsou zabaleny), malé i větší etue, ošatky, povlaky na polštářky, voňavé levandulové polštářky, ale i krásné tašky, které jsou každá neobvyklým originálem. V nabídce už budou i vánoční zvonečky. Výběr doplní oblíbené chňapky, které chrání před horkými hrnci i břicho a navíc jsou originálním dekorativním doplňkem v kuchyni.

Pro návštěvníky a zájemce ale letos nebudu mít jen výrobky vyráběné technikou patchwork, ale přidám i bonus z úplně jiného ranku – vynikající mirabelkovou marmeládu z ekologicky čisté oblasti pod hradem Lukov u Zlína. Kupující dostanou za zakoupené zboží nad určitou částku jako bonus právě tuto výbornou pochutinu (kterou milují i krajané u Rýna), nebo si ji mohou koupit.

Pokud by se na někoho žádané zboží nedostalo, mohu je na základě objednávky zájemcům ušít.