MOJE VÝROBKY

všechny výrobky

Šiju menší výrobky do domácnosti – ošatky, chňapky, prostírky, polštářky, prostírání, tašky a další. Větší (deky) mám rozešité, ale protože jsou velmi pracné, "odběhnu" si k nim ve chvílích, kdy si potřebuji odpočinout. Hodně šiju tašky, etue, taštičky. Občas to prohodím jiným výrobkem, protože změny mě inspirují. Mezi mé výrobky patří prostírky, polštářky, ošatky, štóly, atypické chňapky na horké nádobí apod. V poslední době jsem ušila i několik hraček, je to zase trochu jiná práce, ale zkušenosti z patchworku se obrovsky hodí!

Šiju menší výrobky do domácnosti – ošatky, chňapky, prostírky, polštářky, prostírání, tašky a další. Větší (deky) mám rozešité, ale protože jsou velmi pracné, „odběhnu“ si k nim ve chvílích, kdy si potřebuji odpočinout. Hodně šiju tašky, etue, taštičky. Občas to prohodím jiným výrobkem, protože změny mě inspirují.

Mezi mé výrobky patří prostírky, polštářky, ošatky, štóly, atypické chňapky na horké nádobí apod. V poslední době jsem ušila i několi hraček, je to zase trochu jiná práce, ale zkušenosti z patchworku se obrovsky hodí!